HONDA CRF1100D AFRICA TWIN DCT 2021

Rendi hinnad:
HIND Rendiperiood

150€/PÄEVAS 1päev
120€/PÄEVAS 2-3 päeva
115€/PÄEVAS 4-7 päeva
100€/PÄEVAS 8-14 päeva
15+ päeva kokkuleppel

Calendar is loading...
Powered by Booking Calendar
-
Saadaval
23
-
Broneeritud
23
-
Ootel
·
23
-
Osaliselt broneeritud

Kiiver

Kiiver

Topeltsiduriga käigukast

Uue Africa Twini topeltsiduriga käigukastil juhitakse kurvi tuvastamise funktsiooni inertsiaalanduri abil, mis võimaldab veelgi loomulikumaid käiguvahetusmustreid automaatrežiimides D või S. Honda on müünud Euroopas üle 100 000 mootorratta, millel on topeltsiduriga käigukast, ning umbes pooled Africa Twini klientidest valivad selle variandi.

Africa Twin on teinud läbi arengu. Kergem, võimsam ja energilisem ning tipptehnoloogiast tulvil Africa Twin on läbinud põhjaliku uuenduskuuri, tänu millele on neil veelgi selgemalt äratuntav identiteet, et pakkuda mootorratturitele optimaalset varustust igasuguse tõelise seiklusega toimetulemiseks alates maastikurajast kuni läbi mandri kulgeva maratonini välja.

Tippvõimsus küündib 75 kW-ni 7500 p/min juures, suurim pöördemoment kuni 105 Nm-ni 6250 p/min juures ning samal ajal tagab mootor endiselt ülisujuva võimsuse ja pöördemomendi ning äratuntava popsumise.

Africa Twin on varustatud süsteemidega nagu Ride by Wire ja Honda Selectable Torque Control (HSTC), sh kiirushoidik, Cornering ABS, Wheelie Control, Rear Lift Control ja avariipidurduse signaale. Saadaval on kuus sõidurežiimi.

CRF1100L Africa Twini põhivarustuses on 6,5-tolline TFT-universaalnäidiku puuteekraan.  TFT-puuteekraan ühildub ka Apple CarPlay®-ga, võimaldades mootorratturitel saada suunajuhiseid, teha kõnesid, võtta vastu sõnumeid ja kuulata muusikat telefonis olevate rakenduste kaudu.

Meie Africa Twin on varustatud ka vähemalt kahe 40l veekindla matkakotiga!