Scroll Top
Tatari 56, Tallinn Harjumaa, Eesti, 10134

Mootorrattad

Yamaha Tenere 700

Yamaha Tenere 700 on ideaalne mootorratas neile, kes otsivad seiklusrikast ja põnevat sõidukogemust. See on kerge ja juhitav ning sobib nii algajatele kui ka kogenud mootorratturitele. Tenere 700 on varustatud võimsa 689cc 2-silindrilise mootoriga, mis pakub suurepärast pöördemomenti ja kiirendust. Mootorrattal on ka pikk vedrustuskäik ja suured rehvid, mis teevad selle ideaalseks sõitmiseks nii asfalteel kui ka kruusateedel.

Honda CRF1100 Africa Twin

Honda CRF1100 Africa Twin on ideaalne mootorratas neile, kes otsivad seiklusi ja sõidurõõmu. See võimekas mootorratas sobib nii algajatele kui ka kogenud maanteesõitjatele. CRF1100 Africa Twin on varustatud 1084 cm³ mootori ja DCT automaatkäigukastiga, mis tagab sujuva ja mugava sõidu. Mootorrattal on ka mitmesugused elektroonilised funktsioonid, mis aitavad tagada ohutu ja nauditava sõidukogemuse.

Can-Am Ryker Rally

Can-Am Ryker Rally on ainulaadne ja põnev 3rattaline trike , mis ühendab endas auto mugavuse ja mootorratta adrenaliini. Sellel on võimas 900cc mootor, mis tagab korraliku kiirenduse ja hea juhitavuse. Ryker Rallyl on ka mugav istumisasend ja lai valik lisasid, mis muudavad sõidu nauditavaks. Can-Am Ryker Rally sobib ideaalselt: Algajatele: Sõit on lihtne ja mugav tänu automaatkäigukastile ja stabiilsele kerele. Kogenud sõitjatele: Võimas mootor ja hea juhitavus pakuvad põnevat sõidukogemust. Neile, kes otsivad midagi erilist: Ryker Rally on ainulaadne ja pilkupüüdev mootorratas, mis erineb tavalistest mootorratastest.
NB! SÕITMISEKS ON VAJA B-KATEGOORIA JUHILUBA!